Dla biznesu

Dla biznesu

Prowadzisz klub fitness, ośrodek rehabilitacyjny, a może obiekt noclegowy z udogodnieniami fitness? Chcesz zaproponować swoim Klientom coś nowego? Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które przyciągną nowych gości?  Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Odpowiedziałeś TAK? To dobrze trafiłeś! Poznaj nasze filmy, wybierz pakiet dla siebie i pozwól swoim Klientom odkrywać najlepsze trasy biegowe w Polsce i na świecie, bez schodzenia z bieżni.

Sprawdź szczegóły współpracy z TRASOWO:

 1. Zamawianie u nas jest bardzo proste. Wystarczy tylko wypełnić formularz, który pojawia się po kliknięciu przycisku ZAMÓW.
 2. Wykupiony abonament obejmuje 3 miesiące korzystania z wybranego pakietu (oprócz filmu testowego). Usługa rozliczana i odnawiana jest w systemie kwartalnym. W tym czasie możesz wyświetlać wybrane filmy Trasowo w swoim obiekcie.
 3. 1 pakiet = 1 obiekt. Wykupienie pojedynczego pakietu oznacza otrzymanie licencji na jeden obiekt. Jeśli dysponujesz 3 obiektami i planujesz wyświetlać nasze filmy w każdym z nich, powinieneś wykupić 3 osobne pakiety – dla każdego obiektu osobno.
 4. Za wybrany pakiet płacisz z góry na podstawie faktury. Filmy wysyłamy pod wskazany adres po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Każdy z nich jest na osobnym nośniku danych.
 5. Twój abonament dostosujemy do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz zdecydować się na wyższy lub niższy pakiet. Zmiana zostanie wprowadzona wraz z rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego.
 6. Chcesz kupić licencję na więcej niż 3 miesiące? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję cenową.
 7. Decydując się na współpracę, akceptujesz nasz regulamin. Oznacza to m.in., że licencja, którą otrzymujesz wraz z zakupem pakietu, dotyczy jedynie odtwarzania. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w treść filmów, ich odsprzedaży, kopiowania i powielania.

Pakiety do wyboru

 • Testowy

  0 zł
 •  0 zł

 • 1 Film testowy

 • FULL HD

 • Mini

  99 zł / miesiąc / obiekt
 • 297 zł / kwartał

 • 5 wybranych filmów

 • FULL HD

 • Optymalny

  199 zł / miesiąc / obiekt
 • 597 zł / kwartał

 • 10 wybranych filmów

 • FULL HD

 • Premium

  499 zł / miesiąc / obiekt
 • 1497 zł / kwartał

 • Wszystkie filmy z oferty

 • FULL HD lub 4K

 • Bez reklam

* Do podanej ceny należy doliczyć zwrotną kaucję za nośniki, na których nagrane są filmy. 1 film = 1 nośnik

Opisy pakietów

Film testowy

Nie wiesz czy nasz produkt sprawdzi się w Twoim obiekcie? Masz wątpliwości co do tego, jak wygląda film? Skorzystaj z propozycji, jaką jest Film Testowy, dzięki któremu będziesz mógł bezpłatnie przekonać się, jak działa nasz produkt. Użytkowanie testowej trasy jest możliwe przez 30 dni od momentu pobrania filmu. Trasę stanowi jeden wybrany przez nas film, nagrany w dwóch słoweńskich miasteczkach (Izola i Piran). Przez ten czas możesz go legalnie odtwarzać w swoim obiekcie. Po upływie 30 dni licencja wygasa. W tym czasie skontaktujemy się z Tobą – zapytamy o wrażenia z użytkowania oraz pomożemy dobrać pakiet najbardziej dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji.

Pakiet mini

Jest to rozsądny wybór na początek przygody z naszymi filmami. Pakiet Mini pozwoli Ci na zasmakowanie proponowanej przez nas rozrywki. Zawiera 5 wymienionych poniżej filmów w jakości Full HD:

1.  Gdańsk – morze wrażeń
2. Dolina Chochołowska – wdzięk polskich Tatr
3. Lublin – bieganie ze smakiem
4. Szczawnica – do Czerwonego Klasztoru
5. Bergamo – śladami Francesco Nullo

 

Pakiet Optymalny

Pozwól swoim Klientom cieszyć się jeszcze większym wyborem tras biegowych! Miasta, góry, plaże i parki – Pakiet zawiera aż 10 różnorodnych tras w świetnej jakości Full HD:

1. Achensee – tyrolska perła jesienią
2. Kraków – magia królewskiego miasta
3. Kazimierz Dolny i wąwozy – bieg jak z filmu
4. Puławy – w polskich Atenach
5. Jastarnia – piękno polskiego morza
6. Gdańsk – morze wrażeń
7. Dolina Chochołowska – wdzięk polskich Tatr
8. Lublin – bieganie ze smakiem
9. Szczawnica – do Czerwonego Klasztoru
10. Bergamo – śladami Francesco Nullo

Pakiet Premium

Pakiet Premium przygotowaliśmy dla koneserów joggingu. Otrzymasz w nim wszystkie trasy z oferty w jakości Full HD  z opcją bez reklam, które odtwarzane są na samym początku każdego filmu. Na życzenie udostępnimy również trasy w jakości 4K, dzięki czemu dostrzeżesz na ekranie jeszcze więcej detali! Twoją kolekcję filmów TRASOWO będziemy uzupełniać o nowe trasy na bieżąco, niezwłocznie po ich publikacji.

 

Masz więcej pytań? Pisz śmiało na: kontakt@trasowo.pl lub odwiedź zakładkę Najczęściej zadawanych pytań (FAQ).

Jeżeli znalazłeś odpowiedzi na wszystkie pytania, biegnij zamówić swój pakiet!

F
F
F
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony