O nas

O nas

Kilka słów o nas

Kto z Was marzy o tym, aby każdego ranka biegać w innym zakątku kraju, a nawet na innym kontynencie? Kto nie chciałby poniedziałkowego stresu odreagować, relaksując się na ścieżkach włoskiego Bergamo, aby już we wtorek rano znaleźć się w Puszczy Niepołomickiej?

My od zawsze o tym marzyliśmy. To właśnie z tych marzeń wykształciła się idea TRASOWO. Początkowo nagrywane trasy biegowe były tworzone jedynie na użytek prywatny. Z czasem postanowiliśmy podzielić się nimi z szerszym gronem odbiorców. Łącząc dwie pasje, sport oraz podróże, proponujemy unikalne i jedyne na polskim rynku trasy biegowe wideo w wysokiej jakości.

Efekty naszej pracy, z którymi możecie się zapoznać w zakładce OFERTA, poprzedzone są wielotygodniowymi przygotowaniami obejmującymi m.in. wybór lokalizacji, produkcję oraz postprodukcję filmu i dźwięku. Z każdej nagranej trasy jesteśmy dumni i z każdym kolejnym filmem zyskujemy energię do nagrywania nowych tras biegowych.

Mamy nadzieję, że nasze trasy pozwolą odkryć Wam zupełnie inny wymiar biegania, dostarczą motywacji oraz będą rozrywką w trakcie wielu godzin spędzonych na bieżni.

Witajcie na Trasowo.pl, życzymy świetnej zabawy!

F
F
F
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony