Współpraca

Współpraca

Jeżeli trafiłeś do tej zakładki to znaczy, że jesteś zainteresowany współpracą z nami. Już na początku dziękujemy za to zainteresowanie! TRASOWO otwarte jest na każdy rodzaj współpracy – żadnej nadesłanej propozycji nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Jeżeli nie będziemy mogli włączyć się w zaproponowany przez Ciebie projekt, damy Ci o tym znać. Chętnie angażujemy się w realizację projektów wpisujących się w działalność TRASOWO. Nasze zainteresowania opierają się przede wszystkim na promocji miast i regionów, sporcie oraz zdrowym trybie życia, nie zamykamy się jednak na inne tematy.

Jak można z nami współpracować ?

Jeśli rozważasz nasz udział w Twoim projekcie napisz do nas koniecznie! Wspólnie ustalimy zasady i sposoby współpracy. Aby skontaktować się z nami wypełnij formularz lub napisz bezpośrednio na maila: kontakt@trasowo.pl

Do współpracy zapraszamy również osoby, które razem z nami chcą współtworzyć TRASOWO. Jeżeli masz pomysł na nową trasę lub chcesz podzielić się z nami uwagami do oferowanych filmów, pisz śmiało, używając formularza kontaktowego.

Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu jak moglibyśmy wspólnie działać, zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku – dzięki temu nie stracimy kontaktu. Być może w przyszłości uda nam się wybiegać niejeden sukces.

F
F
F
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony